Hoşgeldiniz: 29 Haziran 2016, Çarşamba

Afyon’da Bulunan Bebek Cesedi

21 Aralık 2013
Afyon’da Bulunan Bebek Cesedi

Afyon’da kız yurdu yakınlarında bulunduğu öne sürülen bebek cesedi haberleri kenti ayağa kaldırdı. İddialara göre Afyonkarahisar’da akşam saatlerinde boş bir arazide, bir haftalık olduğu ve kısmen köpekler tarafından parçalandığı bildirilen bir bebek cesedi bulundu.

 

KAYSERİ’DE KAZADA ÖLEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ

17 ARALIK OPERASYONUNDA TUTUKLANAN İSİMLER 

 

Bir haftalık olduğu sanılan bebek cenazesini köpekler parçalamış. Bu haber Afyonkarahisar’dan geldi. İddialara göre bebek cesedi köpekler tarafından parçalandığı için cinsiyeti belirlenemedi. Afyon Kocatepe Üniversitesi(AKÜ) Ahmet Necdet Sezer (ANS) Kampüsü ile özel bir öğrenci yurdu arasındaki boş bir arazide, kimliği ve cinsiyeti henüz tespit edilemeyen bir  bebek cesedi bulundu.

BEBEĞE OTOPSİ YAPILACAK
Öğrenci yurdunda kalan öğrencilerin iddialarına göre, yurt güvenlik görevlileri tarafından bulunan cesedin, köpekler tarafından vücudunun çeşitliyerlerinin parçalandığı kaydedildi. Köpeklerin bebeğin koluna ait parçaları yurdun önüne getirdiği ve daha sonra da güvenlik görevlisinin cesedi görerek polise ihbar ettiğini söyleyen öğrenciler, daha sonra kampüse gelen ekiplerin olay yerinde detaylı bir inceleme yaptıklarını söyledi. Polis ekiplerinin yaptıkları incelemelerin ardından cenaze aracı ile Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna götürülen ve yaklaşık bir haftalık olduğu tahmin edilen bebeğe, burada otopsi yapılacağı belirtildi.

Öte yandan, bebeğin cinsiyetiyle ilgili herhangi bir bilgi alınmazken, gayri resmi kaynaklardan alınan bilgilerde, bebeğin cesedinin köpekler tarafından parçalanması ile cinsiyet tespitinin şu anda yapılamadığı öğrenildi.
Olayla ilgili başlatılan geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü bildirildi. (HABER7)

 

YENİ EHLİYET DAĞITIMI NASIL YAPILACAK?

Afyon’da Bulunan Bebek Cesedi Haberine Ait Etiketler

<