Hoşgeldiniz: 29 Haziran 2016, Çarşamba

Ahmet Kural’ın sevgilisi Burcu Kıratlı Kenan Erçetingöz’ün kızı!

4 Ekim 2012
Ahmet Kural’ın sevgilisi Burcu Kıratlı Kenan Erçetingöz’ün kızı!

Ahmet Kural, sevgilisi için öyle bir şey yaptı ki.. Kural, canlı yayında Burcu Kıratlı’yı babasından istedi. Burcu Kıratlı’nın babası ise magazin duayeni Kenan Erçetingöz..

 

Star TV’nin fenomen dizisi İşler Güçler’in başarılı oyuncusu Ahmet Kural, aşk hayatında da mutluluğu yakalamış durumda. Hatta o kadar ki, Ahmet Kural, canlı yayında Burcu Kıratlı’nın babasından kızı bile istedi.  Ahmet Kural, katıldğı canlı yayında Klarnet çaldı, şarkı söyledi, konu kolundaki “B” dövmesine gelince ilginç bir olay yaşandı. Erçetingöz bu “B dövmesini kimin için yaptırdın” diye sorunca, Ahmet Kural, “Kız arkadaşım Burcu Kıratlı, yani sizin kızınız için yaptırdım” dedi.

KENAN ERÇETİNGÖZ’E ÜNLÜ DAMAT!

Kısa süre bir şaşkınlık yaşayan Erçetingöz “Neden bunu benden gizlediniz?” deyince, Ahmet Kural “Burcu hayatıma girince bir çok şeyi değiştirdi. Aslında ben size söyleme taraftarıydım ama korktum açıkçası. Ben oyuncuyum, siz magazin duayenisiniz nasıl olur diye çekindim biraz. Ama ciddiyim, Burcu’yu çok seviyorum” diye karşılık verdi. Kenan Erçetingöz damat adayı Ahmet Kural’a “Ciddi misin?” diye sordu. Kural, “Siz büyükler olarak daha iyi bilirsiniz nasıl olacağını ama istediğiniz zaman istemeye geliriz” dedi.

Ahmet Kural’ın sevgilisi Burcu Kıratlı Kenan Erçetingöz’ün kızı! Haberine Ait Etiketler

<