Almanya”da Seks Bağımlısı Kadın Yatakta Öldü

4 Aralık 2012
Almanya”da Seks Bağımlısı Kadın Yatakta Öldü

Seks bağımlısıydı ve o yolda da öldü. Almanya’da aşırı cinsel iştahlı olmakla tanınan ve evine aldığı erkekleri aşırı yorup kaçırmakla ünlü 47 yaşındaki Antje C. evinde ölü bulundu.

 

Seks bağımlısı kadın evinde yatakta ölü bulundu. Almanya’nın Münih kentinde aşırı cinsel iştahlı olmakla defalarca medyaya konu olan 47 yaşındaki Antje C. evinde ölü bulundu. En son Nisan ayında evine geldiği bir erkeği aşırı seksten yorgun düşürüp kaçırmakla manşetlere çıkan kadın, son gecesini Christian K. isimli bir şahısla geçirdi.

Daha önce iki erkeği evde rehin almak ve kapıya gelen polislere de ilişki teklif etmekle ünlenen seks bağımlısı, yeni sevgilisi ile birkaç şişe votka ve çok sayıda prezervatif alıp evine gitti. Sabaha karşı bitkin düşen çift, sonunda uykuya daldı. Sabah saat 07.00 gibi uyanan Christian K. yanındaki kadının ölmüş olduğunu fark etti.

Olay yerine gelen emniyet birimleri ve sağlık ekibi Antje C.’nin cansız bedeniyle karşılaştı. Kesin sonucun otopsiden sonra belli olacağı kaydedildi.

Almanya”da Seks Bağımlısı Kadın Yatakta Öldü Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


5 − 2 =