Hoşgeldiniz: 28 Haziran 2016, Salı

Bingo Kime Ait, Kimin?

3 Temmuz 2013
Bingo Kime Ait, Kimin?

Bingo’nun sahibi kim? Bingo hangi ülkede üretiliyor, Bingo’nun fabrikası nerede? Temizlik sektöründe Bingo’nun rakipleri kim? İşte son dönemde reklam kampanyaları ile dikkat çeken Bingo ile ilgili tüm bilgiler.

Bingo temizlik ürünlerinin fabrikası hangi şehirde? bingo’nun temizlik sektöründeki payı neder ve Bingo ne zamandır üretim yapıyor. Bingo’nun sizlerle buluştuğu ilk günden bu yana tam 25 yıl geçti. Geçtiğimiz bu çeyrek yüzyıl boyunca Bingo, bu coğrafyanın gerçeklerini ve ihtiyaçlarını bilen; sahip olduğu 25 yıllık tecrübesini sizlerle paylaşan bir marka oldu.001 yılında Bingo, İzmit’te inşaa edilen yeni fabrikasına taşınır ve 200 bin ton toz, 300 bin ton sıvı üretim kapasitesine ulaşır. Kendi özel limanı olan bu fabrika sayesinde ihracatı canlanan Bingo’nun iç piyasadaki rekabet gücü de büyük ölçüde artar.

BİNGO ÜRÜNLERİ HANGİLERİ?

Satışlarının artmasıyla giderek büyüyen bir marka olan Bingo, 93-94 yıllarında arka arkaya Yumuşatıcı, Krem Temizleyici, Yüzey Temizleyici ve Cam Temizleyici ürünlerini piyasaya sürerek ürün gamını genişletir.

HANGİ ÜLKELERE İHRACAT YAPIYOR?

Bulgaristan, Ukrayna ve Cezayir’de birer fabrika kurulur. Dünya genelinde tam tamına 44 ülkeye ihracat başlar. Bingo aynı zamanda ödüllü bir marka. 2009 yılında Bingo’nun rakiplerinden ayrışan şemsiye marka stratejisi, “Zamane Anneleri ve Kızları” kampanyasıyla desteklenir. Tüketici nezdinde marka bilinirliği artan Bingo, üç yıl içinde ambalajdan reklama birçok alanda ödüle layık görülür.

<