Bursa’da Beyza Nur Doğru Öldü

28 Aralık 2013
Bursa’da Beyza Nur Doğru Öldü

Bursa’da kazada Beyza Nur Doğru feci şekilde can verdi, genç kızın başı gövdesinden ayrıldı. Bursa’nın Osmangazi ilçesinde meydana gelen kazada, otomobilin elektrik direğine çarpması sonucu, yola savrulan genç kızın başı gövdesinden ayrıldı. Kazada bir kişi de yaralandı. 

Kaza Merkez Osmangazi İlçesi Gazi Akdemir Mahallesi Bursa İzmir karayolu üzerinde gece 23:00’da oldu.Cem Kasap yönetimindeki otomobil, başka bir aracı solladığı sırada yol kenarındaki elektrik direğine çarptı. Kaza sırasında otomobilin sağ kapısının çıkması üzerine, ön yolcu koltuğunda oturan Beyza Nur Doğru‘nun yola savrulurken, düşmenin etkisiyle başı gövdesinden ayrılarak feci şekilde can verdi.
Kaza yapan otomobil ise yaklaşık iki yüz metre sürüklendikten sonra önce lı bir servis minibüsüne ardından da yol kenarındaki bariyerlere çarparak durabildi. Kazadan yaralı olarak kurtulan sürücüsü Cem Kasap ambulansla Bursa Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kasap’ın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.
Kazanın görgü tanığı Yücel Cihan, kaza yapan otomobilin yanından sağ-sol yaparak geçtiğini belirterek, “Seyir halinde giderken, araba çok hızlıydı. Sağ-sol yaparak gidiyordu, diğer araçları sollayarak. O anda sağ taraftaki direğe çarptı. Kız araçtan düştü. Fakat şoför ancak 100-200 metre ilerde duvara çarparak durabildi” diye konuştu.
Ölen genç kızın cesedi olay yerine gelen savcının incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bursa’da Beyza Nur Doğru Öldü Haberine Ait Etiketler

<