Hoşgeldiniz: 26 Haziran 2016, Pazar

Bursa’da boğulan 2 liselinin cesedi çıkarıldı

7 Temmuz 2012
Bursa’da boğulan 2 liselinin cesedi çıkarıldı

Arkadaşları ile birlikte Bursa’da serinlemek için baraj göletine giren ve kaybolan 2 gencin cesetlerine ulaşıldı. Cesetler otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

 

Bursa genç yaşta suda yaşamları son bulan iki lise öğrencisine ağlıyor.Bursa’nın Orhaneli ilçesinde serinlemek için Çınarcık Barajı Göleti’ne giren 2 genç boğularak öldü.

Alınan bilgiye göre, Gümüşpınar köyünde yaşayan Hayati Kaya, Emre Songur, İbrahim Songur, Yener Çayır (17) ve Tevfik Aydoğdu (17), Çınarcık Barajı Göleti kıyısına gitti ve Girencik Adası mevkisinde serinlemek için suya girdi.

UZUN SÜRE ARANDILAR

Bir süre yüzen 5 gençten Yener Çayır ve Tevfik Aydoğdu, suda kayboldu. Arkadaşlarından haber alamayan gençler, olayı güvenlik güçlerine bildirdi.

Kaybolan gençleri aramak için Bursa’dan olay yerine gelen Nilüfer Arama Kurtarma ekibi, göletin bataklık kısmında, çalıların arasında, kaybolmuş olan 2 gencin cesedine ulaştı.

Cesetler otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Hayatını kaybeden gençlerden Tevfik Aydoğdu’nun yaz tatili için köye akrabalarını ziyarete geldiği öğrenildi.

Bursa’da boğulan 2 liselinin cesedi çıkarıldı Haberine Ait Etiketler

<