Hoşgeldiniz: 30 Haziran 2016, Perşembe

Şeyda Coşkun’un Zayıflama Diyeti

11 Ağustos 2013
Şeyda Coşkun’un Zayıflama Diyeti

Yaşam koçu Şeyda Coşkun’un formda kalma diyeti. Ünlülerin zayıflama hocası Şeyda Coşkun’un süper zayıflatan diyeti. En iyi zayıflama diyeti Şeyda Coşkun. Birbirinden ünlü yıldızları aylık 3 bin euro’ya zayıflatan Şeyda Coşkun Coşkun kendi diyet listesini açıkladı.

Şeyda Coşkun ne yenmesini tavsiye ediyor? Şeyda Coşkun’dan etkili zayıflama diyeti. Şeyda Coşkun’un kendi formda kalma diyeti.

Aralarında Gülşen, Hadise, Petek Dinçöz ve Gülben Ergen’in de bulunduğu birçok ünlü ismi zayıflatan Şeyda Coşkun, nasıl zayıflayacağını merak edenlere bayram sürprizi yaptı. Çalıştığı isimlerden aylık 3 bin euro’luk ücret alan ünlü yaşam koçu; formunu nasıl koruduğunu yayınladığı diyet listesiyle merak edenlere duyurdu.
Sabah güne başlar başlamaz 1 litre su içip spor yapmaya başlayan Şeyda Coşkun, kahvaltıda ise yumurtayı eksik etmiyor. Kahve ve çay gibi içecekleri mutlaka şekersiz tüketen ünlü yaşam koçu; öğle hindi göğüsle yapılmış salata; akşam ise şimdilerde Bodrum’da olduğu için özellikle balık tercih ediyor. Şeyda Coşkun’un olmazsa olmazı ise sabahları tüketilen bol maydanoz. Yaşam koçu; yediği maydanoz sayesinde kalori yakımını ve toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırıyor.

İŞTE MUCİZE DİYET

* Sabah 8’de1 litre su ile uyanış.
* 08:30 8 km. yürüyüş.
* 20 dakika tuzlu suda tempolu yüzme ve streching.
* 10:30 Kahvaltı: yumurta, lor peyniri ve bol maydanoz.
* Ara: Sade Türk kahvesi.
* Öğle: Hindi göğüsle yapılmış türlü ve salata.
* Ara: Dutlu ya da böğürütlenli yoğurt. Isırgan veya mate çayı.
* Akşam: Balık ve salata.

TAKVİM İNTERNET SİTESİ

<