Hoşgeldiniz: 29 Haziran 2016, Çarşamba

Denizde Boğulan Hasan Göktaş ve Suat Göksu Toprağa Verildi

6 Mayıs 2013
Denizde Boğulan Hasan Göktaş ve Suat Göksu Toprağa Verildi

İZMİR HABERİ. İzmir’de denizde boğulan iki genç gözyaşları içinde toprağa verildi. İzmir’in Seferihisar ilçesinde, yüzmek için girdikleri denizde boğularak can veren 16 yaşındaki Hasan Göktaş ve 15 yaşındaki Suat Göksu toprağa verildi.

Olay, Ürkmez İpekkum sahillerinde, dün saat 11.00 sıralarında meydana geldi. İzmir’den İpekkum sahiline giden Göksu ve Göktaş’ın da aralarında bulunduğu arkadaş grubu yüzmeye başladı. Kıyıdan 250 metre açılan Göksu ve Göktaş’ın aniden çırpınmaya başladığını gören arkadaşları yardım çağırdı. Bunun üzerine olay yerine ulaşan bir tekne, sudaki iki arkadaşı çıkardı. Kıyıya götürülen iki genç, sağlık ekibinin müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Olayı öğrenen aileleri yasa boğuldu.

Cenazeler, İzmir Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi. Suat Göksu’nun öğle vakti Selvili Cami’de kılınan namazın ardından Buca Mezarlığı’nda, Hasan Göktaş’ın ise Tire ilçesinde defnedileceği bildirildi. Yaklaşık iki yıl önce hastalığından dolayı babasını kaybeden Göksu ile Göktaş’ın arkadaşları, bir sosyal paylaşım sitesinde sayfa açarak acılarını paylaştı.

Denizde Boğulan Hasan Göktaş ve Suat Göksu Toprağa Verildi Haberine Ait Etiketler

<