Erkek Sevişmek İsterse Nasıl Belli Eder?

21 Nisan 2013
Erkek Sevişmek İsterse Nasıl Belli Eder?

Erkek sevişmek istediğini nasıl belli eder ve anlatır? erkeklerin sevişme isteğini anlama rehberi. erkek, kadına sevişme isteğini vücut diliyle anlatır. 

Sevişmek isteyen erkek ne yapar? Erkeklerin cinsel isteğini anlama yolları. Erkekler sevişmek istediklerinde ne yapar? Erkekler hoşlandıkları ve birlikte olmak istedikleri kadınlara duygularını sözle ifade etmeden bunu bazı hareketleri ile ortaya koyarlar. Bu durumda harekete geçen beden dili çok şey ifade eder.

ERKEĞİN BEDEN DİLİNİ ANLAMA

Bu beden dilini bilmek size çok şey kazandırabilir. İstemeyeceğiniz bir ilişkiyi baştan önleyebilir, erkeklerin sizden beklentilerini daha kolay anlayabilirsiniz.

İŞTE ERKEKLERİN VÜCUT DİLİ

1-) Dudaklarını ısırıyor ve başını sallıyorsa, sizinle olmak fikri o sırada onun aklını başından almıştır.

2-) Normalden daha kısık sesle konuşuyorsa, aklından sizinle birlikte olmak geçiyordur. Yapılan bir araştırmaya göre, insanlar etkilendikleri zaman kısık ses tonu ile konuşuyorlar.

3-) Öncelikle sizinle birlikte olmak istediğini en basit olarak gözlerinden anlayabilirsiniz. Karşınızdaki adamın gözlerine dikkat edin. Böyle bir mesaj vermek istediklerinde göz bebekleri büyür.

4-) Karşınızda sürekli burnuna mı dokunuyor? Eğer nezle ya da grip problemi yoksa ve burnuna fazlaca dokunuyorsa bunun nedeni sertleşme dokuları ile burnundaki sinirlerin aralarındaki bağlardan kaynaklanıyordur.

Foto Galeri

5-) Başparmağının nerede olduğuna dikkat edin. Genellikle sizinle birlikte olmayı düşünen erkeğin başparmakları pantolonunun kemer arasına takılıdır.

6-) Aslında görünen hedefi ne olursa olsun, aklından geçen kesinlikle sizinle birlikte olmak.

<