Galatasaray – Juventus Maç Bilet Fiyatları (10 Aralık)

29 Ağustos 2013
Galatasaray – Juventus Maç Bilet Fiyatları (10 Aralık)

Türk Telekom ‘Galatasary-Juventus maçı 10 Aralık maç bilet fiyatları. Şampiyonlar liginde B grubunda mücadele edecek olan Galatasaray’ın ilk maçı Juventus ile 17 Eylül 2013 Salı akşamı Galatasaray-Juventus Türk Telekom Arenada oynanacak.

Galatasaray-Juventus maç bilet fiyatları ve bilet satış zamanı. Galatasaray yönetim kurulu maç bilet fiyatlarını ne zaman açıklayacak. 10 Arlık GS-Juventus maçı bilet fiyatları ve maç hangi kanalda?

Şampiyonlar Ligi kura çekimi sonucunda B Grubu’da Real Madrid, Juventus ve Kopenhag’la eşleşen temsilcimiz Galatasaray’ın maç programı da belli oldu.

İlk maçına 17 Eylül Salı günü saat 21:45′te çıkacak olan sarı kırmızılılar İspanyol devi Real Madrid’i Türk Telekom Arena’da konuk edecek.

Son maçını 10 Aralık Salı günü deplasmanda Juventus’la oynayacak olan Galatasaray’ın maç programı:

Galatasaray-Real Madrid 17 Eylül (İçeride)

Juventus – Galatasaray 2 Ekim (Deplasman)

Galatasaray – Kopenhag 23 Ekim (İçeride)

Kopenhag – Galatasaray 5 Kasım (Deplasman)

Real Madrid – Galatasaray 27 Kasım (İDeplasman)

Galatasaray – Juventus 10 Aralık (İçeride)

MAÇ BİLET FİYATLARI

GALATASARAY yönetimi henüz bilet konusunda resmi açıklama yapmadı. Ama Avrupa kupaları için genelde satılan bilet fiyatlarına bakınca az çok rakam tahmin edilebilir. Mesela bir önceki dönemde bilet fiyatları şöyleydi: Kategori 1(VIP) :  2.600 TL
Kategori 3 :  1.300 TL
Kategori 4 : 1.000 TL
Kategori 5 : 710 TL
Kategori 6 : 470 TL

Fiyatların bu şekilde olması gene beklenebilir. Ancak Resmi açıklama yapılır yapılmaz tüm ayrıntıları sitemizde bulabilirsiniz.

Galatasaray – Juventus Maç Bilet Fiyatları (10 Aralık) Haberine Ait Etiketler

<