Hoşgeldiniz: 28 Haziran 2016, Salı

İşte sevgilinizi sevindirme sırları

21 Mayıs 2012
İşte sevgilinizi sevindirme sırları

Yoğun hayat şartları nedeni ile sevdiğinizi ihmal mi ediyorsunuz? İşte size sevgilinizin gönlünü almak için küçük sırlar…

 

KALBE GİDEN YOL MİDEDEN GEÇER

Sabah ondan erken uyanın, bir tepsiye en sevdiği şeylerden hazırlayıp yatağına götürün. Ya da öğle yemeğini veya işte acıktığında elinin altında bulunması için atıştırmalıklar hazırlayın.

NOTLAR YAZIN

İlişkiniz hakkında yazdığınız küçük notlar, bir erkek için en ideal süprizlerdir. Onu ne kadar çok sevdiğinizi, en sevdiği şarkının sözleri ya da ikinizin bir resminin arkasına sevgi sözcükleri yazın. Onun odasında herhangi bir yere yapıştırabilir ya datelefonuna mesaj atabilirsiniz.

FİLM KEYFİ

Elinizdeki kumandayı biraz da olsa ona vermenin zamanı geldi. Sizin zevkiniz olmasa da bu hareketiniz ona kendini özel hissettirecektir.

BİRLİKTE MAÇ İZLEYİN

Bir çok kadın spor müsabakaları izlemekten hoşlanmaz. Fakat erkeklerin en zevk aldıkları çok az şeylerden biri de spor karşılaşmalarını izlemektir. Özellikle futbol maçları onlar için bir tutkudur. Onun ilgilendiği şeyleri önemsediğinizi belli etmek için ona, birlikte dizi izlemek yerine herhangi bir karşılaşmayı izlemek istediğinizi söyleyin.

<