Hoşgeldiniz: 29 Haziran 2016, Çarşamba

K. Maraş’ta Cuma Keklikçi’nin Cesedi Bulundu

24 Ocak 2013
K. Maraş’ta Cuma Keklikçi’nin Cesedi Bulundu

Örndek avı için giden Cuma Keklikçi, baraj gölüne düşerek yaşamını yitirdi. Kahramanmaraş’ta yaşanan olayda, şanssız avcının cesedine 5 gün sonra ulaşılabildi.

Cuma Keklikçi’nin cesedine 5 gün sonra ulaşılabildi. Avcı cuma keklikçi 5 gün önce ava çıkmıştı. Kahramanmaraş’ta, ördek avlamak için gittiği Sır Barajı gölüne düşen kişinin cesedine ulaşıldı. Arkadaşlarıyla birlikte ördek avı için gittiği Sır Baraj gölüne düşen Cuma Keklikçi’yi (48) arama çalışmaları 5 gün sonra sonuç verdi.

2 KİLOMETRE ÖTEDE BULUNDU

Kahramanmaraş Belediyesi ve Adana’dan gelen Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’ne bağlı dalgıçlar, Keklikçi’nin cesedine düştüğü yerin yaklaşık 2 kilometre ilerisinde ulaştı. İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından traktör römorkuyla yola kadar çıkartılan Keklikçi’nin cesedi, otopsi yapılmak üzere Necip Fazıl Şehir Hastanesi morguna götürüldü.

19 Ocak Cumartesi günü arkadaşlarıyla Sır Barajı’na ördek avlamaya giden Cuma Keklikçi, barajın bağlantı bölümünden geçerken dengesini kaybederek suya düşmüştü.

<