Hoşgeldiniz: 25 Haziran 2016, Cumartesi

MHP Ankara Mitingi 2013 Tarihi ve Yeri

MHP Ankara Mitingi 2013 Tarihi ve Yeri

MHP Ankara miting tarihi. Ankara MHP 2013 miting takvimi. MHP’nin miting tarihleri 2013. MHP hangi illerde mitin yapacak yeri ve tarihleri. 2013 MHP miting takvimi ve miting yapılacak iller ve yeri. MHP lideri devlet bahçeli’nin Ankara mitingi 2013 konuşması ve vereceği mesajlar.

MHP Ankara 2013 mitingi. Ankara MHP miting yeri ve zamanı. MHP miting tarihleri 2013. MHP hangi illerde ne zaman miting yapacak. MHP miting isimleri.

MHP’NİN  Ankara Türkiye Mitingi

Ankara’da düzenlenecek Türkiye mitingi de, o zamana kadar yapılmış olan mitinglerde ortaya çıkan kuvvetli mesajların memleketimizin kalbinde yeniden tekrarlanacağı bir açık hava toplantısı olacaktır. Ankara, Türkiye’nin başkenti ve millî egemenliğin merkezi olması hasebiyle Türk milletinin varlık iradesini ve hükümranlık azmini ruhunda barındıran bir şehirdir. Millî Mücadele, millet temsilcileri tarafından buradan sevk ve idare edilmiş, işgallere karşı direnişin merkezi Ankara olmuştur. MHP’nin Ankara’da yapacağı miting; bölücü, ayrıştırıcı planlara karşı millet iradesinin nasıl tecelli edeceğinin caydırıcı provası mahiyetinde olacaktır. Yoksul milletimizin kanıyla, canıyla, emeğiyle kurduğu Cumhuriyet’i sonsuza kadar korumaya azimli olduğu mesajı, Anadolu kasabasıyken hürriyet ve bağımsızlık ruhu aşılayarak bir dünya başkenti hâline getirdiği Ankara’dan verilecektir.

<