Hoşgeldiniz: 28 Haziran 2016, Salı

Neslihan Duru Mersin’de Öldürüldü

26 Ekim 2013
Neslihan Duru Mersin’de Öldürüldü

Mersin’de Neslihan Duru nişanlısı tarafından öldürüldü. Mersin’de bir kişi kendisini aldattığından şüphelendiği nişanlısını, sahildeki kayalıklarda bıçaklayarak ve kafasını taşa vurarak öldürdü. 

Neslihan Duru nişanlısı tarafından bıçaklanarak ve kafası taşla ezilerek öldürüldü. balıkçı barınağı arka kısmındaki ‘dalga kıran’ olarak adlandırılan deniz fenerinin bulunduğu kayalıklarda meydana geldi. Vatandaşların ‘bir şahsın elindeki bıçakla kız arkadaşını bıçakladığı’ şeklindeki telefon ihbarı üzerine harekete geçen polis, olay yerine geldiğinde siyah montlu bir kişinin kaçtığını gördü. Şahsı kayalıklarda kovalayan Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. Şüpheli, ilk sorgusunda kendisini aldattığından şüphelindiğii nişanlısını bıçaklayarak öldürdüğünü, cesedinin de kayalıkların arasında olduğunu söyledi. Zanlının ifadesi doğrultusunda kayalıklarda arama yapan polis, Neslihan Duru (24) adlı genç kızın kanlar içerisindeki cesediyle karşılaştı. Polis, cesedin bulunduğu yerde inceleme yaparken, İl Emniyet Müdürü Arif Öksüz’de olay yerine gelerek konuyla ilgili bilgi aldı.
Polisin incelemesinin ardından alt kısmı çıplak olduğu öğrenilen ceset, Deniz Şube Müdürlüğü’ne bağlı bir botla ceset torbasına konularak kayalıklardan çıkarıldı. Duru’nun cesedi daha sonra otopsi yapılmak üzere hastane morguna kaldırıldı.
Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen zanlının sorgusunun sürdüğü, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

Neslihan Duru Mersin’de Öldürüldü Haberine Ait Etiketler

<