Hoşgeldiniz: 30 Haziran 2016, Perşembe

Şeyma, Acun’un Bebeğini Doğurdu

29 Ekim 2013
Şeyma, Acun’un Bebeğini Doğurdu

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın kızını dünyaya getirdi. Acun Ilıcalı 4’üncü  kez kız babası olma mutluluğunu yaşıyor. Sevgilisinden kızı olan Acun’un yakın çevresine göre mutluluğuna diyecek yok.

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi hamile Şeyma Subaşı, sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Medyaradar’daki iddialara göre, Acun Ilıcalı’nın 1 hafta 10 gün kadar sonra doğum yapması beklenen hamile sevgilisi Şeyma Subaşı, Miami’de erken doğum yaptı. Acun Ilcalı sevgilisi Şeyma Subaşı’ndan kız çocuk sahibi oldu.

KARISI NE DİYECEK?

Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında “İhanete uğradım” diyerek Acun Ilıcalı’ya boşanma davası açmış; yaklaşık 50 milyon olan servetinin yarısını ve aylık 30 bin lira da nafaka istemişti. Ancak Ilıcalı; genç bir kızla aldatıldığını iddia edip boşanmak isteyen eşini ikna etmiş, Eylül 2011’de dava düşmüştü. Bu arada Acun Ilıcalı’nın ilk evliliğinden Banu; Zeynep Hanım ile evliliğinden de Yasemin ve Leyla adında üç kızı var. Zeynep Ilıcalı ile evli olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, gözlerden uzak birlikte olduğu, tasarımcı Şeyma Subaşı ile beraberliğini bitirmişti.  İddialara göre aşkın sona erme nedeni ise Subaşı’nın hamile olması ve Ilıcalı’nın istememesine rağmen bebeğini doğurma konusunda ısrar etmesiydi. İki evliliğinden 3 kız sahibi Acun Ilıcalı’nın 4. çocuğu da kız oldu. Geçtiğimiz dönemde ayrılan çift bebeklerinin erkek olmasını istiyordu.

Şeyma, Acun’un Bebeğini Doğurdu Haberine Ait Etiketler

<