Hoşgeldiniz: 25 Haziran 2016, Cumartesi

Sıkan ve Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Açılır? (Genişletilir)

18 Mart 2013
Sıkan ve Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Açılır? (Genişletilir)

Ayakkabınızı giyemiyor musunuz? Dar ve sıkıyor mu? Ayakkabıyı genişletmek için ne yapmak gerekir? İşte dar ve sıkan ayakkabıları genişletmenin püf noktası. Basit bir yöntemle bu sıkıntıdan kurtularak ayakkabınızı rahat rahat giyebilirsiniz.

Dar ve sıkan ayakkabının bizi nasıl da rahatsız ettiğini hepimiz biliriz. Peki bundan kurtulmak için ne yapmak gerekir. Dar ve sıkan bir ayakkabıyı genişletmek mümkün mü? Ayakkabılarınız dar mı geliyor, Yapacağınız iş şu sirkeyle ayakkabınızı ıslatın ve içinede  gazete kağıtlarıyla doldurun. Sabah ayağınıza uyduğunu göreceksiniz. şu yöntemleri de deneyebilirsiniz:

Öncelikle ayakkabınızın sıkan kısmını teşis edin. Daha sonra bu sıkan kısmı ıslayın ayrıca biz bezi ıslatıp ayakkabınızın içine yerleştirip buzdolabınızın derin dondurucu kısmına koyunuz. Bırakın 1 gün durdun. 1 günün ardında ayakkabınızı çıkarınca göreceksiniz ki ayağınıza rahat bir şekild eoturacak.

– Diğer bir yöntemde ayakkabınızın sıkan kısmını buhara tutma yöntemidir. Ayakkabınızın sıkan kısmını buhara tutup ısıtın. Daha sonra bu sıkan kısma badem yağı sürüp vadem yağını iyice yedirin.

<