Hoşgeldiniz: 25 Haziran 2016, Cumartesi

Tabutunda Canlanan Adam

15 Mayıs 2013
Tabutunda Canlanan Adam

İLGİNÇ HABER.  Tabuta konulan ve gömülmeye hazırlanan adam, tabutunda dirildi. Bu ilginç olay Zimbabve’de meydana geldi. cenaze törenine katılanlar önce korktu sonra gerçeği öğrendi.

Öldü diye tabuta konulan adam, gömülmek üzereyken canlandı. Zimbabweli bir genç, cenaze merasimi sırasında tabutunda hareket edince hastaneye götürüldü, ve kendi deyimiyle, ‘kendisine ikinci bir şans verildi’

TABUTUNDA HAREKET ETTİ

34 yaşıdak Brighton Dama Zanthe, uzun süredir tedavi gördüğü hastalıktan öldü sanılınca, gömülmek ve yakınları tarafından son bir defa görülmek üzere bir tabuta konuldu. Ancak genç adamın ölmediği, cenaze sırasında yanından geçen patronunun, bacaklarının kımıldadığını görmesiyle anlaşıldı ve durum, o anda korku filmlerini aratmayan bir kaçışmaya neden oldu.

Zanthe, bir süre sonra, adamın ölüp tekrar dirilmediğini ama ölmeden tabuta konulmuş olduğunu anlayıp sakinleşen kalabalık tarafından hastaneye kaldırıldı ve 2 gün yaşam destek ünitesine bağlandı. Hastalığını da yenen ve evine sağlıklı bir şekilde dönen genç adam, “Tamamen iyiyim.Sanırım bana bir şans daha verildi,” dedi.
ı.

Tabutunda Canlanan Adam Haberine Ait Etiketler

<