Hoşgeldiniz: 29 Haziran 2016, Çarşamba

Umut’la Bahar Evlendi

18 Haziran 2013
Umut’la Bahar Evlendi

Bahar, Umudu’na kavuştu. Kardeşler evlendi. Star TV’nin Beni Affet dizisinin iki ünlü oyuncusu Gaye Turgut ve Deniz Evin İstanbul’da muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi. 

Bahar ve Umut sonunda muratlarına erdiler. Baltalimanı Polis Evi’nde yaklaşık 300 davetlinin katıldığı muhteşem düğün ile dünya evine giren çiftin, mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Muhteşem boğaz manzarası karşısında evlenen çift, düğün yerine antika bir Chevrolet marka üstü araçla gelirlerken, damadın abisi olan “Fetih 1453″ filminin Fatih Sultan Mehmet’i Devrim Evin’in de kardeşini evlendirdiği için oldukça mutlu ve heyecanlı olduğu görüldü.

ANKARA MİKSETİ OYNADILAR

Düğün, nikah işlemleri ve imzaların atılmasının ardından gelin ile damadın romantik dansları ile başlarken daha sonra Ankaralı olan çiftin, karşılıklı misket havası oynaması ile devam etti. “Beni Affet” dizisinin başrol oyuncusu Gaye Turgut ile abisini canlandıran Deniz Evin, düğün öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlarken, üstü açık düğün aracı ile trafikte ilerlerlerken, kendilerini gören hayranlarının dizide canlandırdıkları abi kardeş rolünü hatırlatarak ”Siz kardeşiniz, evlenemezsiniz” diyerek bağırdıklarını söylediler.

Umut’la Bahar Evlendi Haberine Ait Etiketler

<