Zerrin Egeliler’in kocası gazinocular kralı Fahri Balcı gözaltına alnıd

27 Kasım 2012
Zerrin Egeliler’in kocası gazinocular kralı Fahri Balcı gözaltına alnıd

Bir dönemlerin seks filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu Zerrin Egelileri’in bursa7Da gazinocular kralı olarak bilinen kocası Fahri Balcı, polis operasyonuyla gözaltına alındı.

 

Fahri Balcı gözaltında. Bursa polisi soruşturma kapsamında dün akşam Bursa’da ‘Gazinocular Kralı’ olarak bilinen ve bir dönemin sinema sanatçısı Zerrin Egeliler ile evli olan Fahri Balcı’yı da gözaltına aldı. Gazinosunda Güngör Bayrak, Çankaya’da çırılçıplak soyunan Gonca Uyanık, kocası Kumkapı Cinayeti’nde öldürülen Gülten Kızılkaya, Zeynep Uludağ ile “Kadınları dövmek gerekir” dedikten sonra kendisi dayak yiyen tiyatrocu Levent Oran, Ajdar ve son olarak da Yıldız Tilbe’yi sahneye çıkartan Fahri Balcı, Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi’nde sorgulanıyor.

GAZİNOCULAR 8 AY 20 GÜN TAKİP EDİLMİŞ

Bursa Emniyet Müdürlüğü’nün gazino işletmecileri ve menajerlerine yönelik başlattığı ve aralarında ‘Bursa Gazinocular Kralı’ Fahri Balcı’nın da bulunduğu zanlıların sayısı 43′e yükseldi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü’nden operasyonla ilgili yapılan açıklamada, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği Ekiplerince, 8 ay 20 gün süren fiziki ve teknik takip sonucu 24-27 kasım tarihleri arasında Bursa merkezli İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir ve Zonguldak illerini kapsayan operasyonlar düzenlendiği bildirildi.

Açıklamada operasyonda, ‘Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak, İnsan Ticareti, Fuhşa Teşvik, Uyuşturucu Temin Etmek, Kullanmak ve Satmak, 6136 SKM, Tehdit, Kasten Yaralama, Darp, İşyeri ve Araç Kurşunlama, Hile veya Zorla Senet İmzalatma, Yağma, Sahte Belge düzenleme veya Kendisine ait Olmayan Kimlik Kullandırma, İş Kanun ve Yabancıların Çalıştırılması ile İlgili Kanuna Muhalefet’ suçlarından 1′i  kadın toplam 43 kişinin yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.

2 MİLYON 941 BİN LİRALIK SENET

Açıklamaya göre, gözaltına alınan kişilerin çalıştıkları işyerleri ve evlerinde yapılan aramalarda, 15 silah ve bu silahlara ait 167 fişek, 10 gram uyuşturucu madde, 522 adet 2 milyon 941 bin 538 TL tutarında imzalı senet, 1 muşta, 13 bilgisayar kasası, 13 adet laptop, 12 adet hard disk, 5 flash disk, 310 adet dvd ve cd, 43 cep telefonu, 3 fotoğraf makinası, 4 sim kart, 6 kart okuyucuya incelenmek üzere el konuldu.

Açıklamada, yakalanan kişilerin soruşturma evraklarıyla birlikte Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı’na sevk edilecekleri kaydedildi.

Zerrin Egeliler’in kocası gazinocular kralı Fahri Balcı gözaltına alnıd Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


+ 8 = 10